31.07.2012

Podsumowanie sezonu w liczbach

Podsumowanie sezonu Seniorek w liczbach, czyli co, ile i kiedy... Obliczeniom poddana została tylko faza zasadnicza sezonu.

W 16 meczach drużyna KS Hokej-Start Brzeziny zdobyła 40 punktów. Strzeliła podczas tych meczów 70 bramek, tracąc zaledwie 11. Brzezinianki zaliczyły 11 wygranych spotkań, tylko jedną przegraną oraz 4 remisy i konieczność wykonywania zagrywek karnych.

Najwyższa wygrana padła podczas meczu z Mustangami Michałkowice i to aż 12:0! Najwyższa i jedyna przegrana w rundzie zasadniczej to porażka z AZS PP Pocztowiec Poznań 3:1.

Najskuteczniejszą zawodniczką zespołu była Paula Sławińska, która strzeliła 20 bramek, czyli średnio 1,25 bramki na mecz.

W 16 meczach drużyna z Brzezin zdobyła 70 bramek, co daje nam nieco ponad 4 bramki na mecz. Biorąc pod uwagę minuty, bramki dla brzezinianek padały średnio co 16 minut.

Zespół stracił jedynie 11 bramek, co daje nam 0,69 bramki straconej na mecz. Mówiąc ściślej strata bramki następowała średnio co 102 minuty.